Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorító kérdés! Te megnézed?

Undorító kérdés! Te megnézed?

Figyelt kérdés
Megnézed mit alkottál a wc.ben? itt most a nagy dologra gondolok..
2012. okt. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg. De meg is kell nincs-e benne vér, genny ilyesmi. Ez hozzátartozik az élethez.
2012. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, én még amikor jön meg is fogom
2012. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt egy betegségem azóta nem nagyon akarom:S meg wcre se menni.. és hülyének érzem magam ,hogy ilyenen aggódok.
2012. okt. 19. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem undorító kérdés, hanem egy JÓ kérdés.

Szeretek elbúcsúzni az alkotásomtól, és egészségügyileg is fontos egy pillantást vetni rá.

Sajnos a hátsó leömlésű WC csészék nem alkalmasak erre a vizuális élményre, én nem is vennék ilyet.

2012. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem természetes ha vki megnézni...de ez is olyan dolog amiről ugye face to face nem beszélnek az emberek.

Úgy gondolom megfogdosni nem kell, de ha olyan, akkor gumikesztyűvelérj hozzá, és utána fertőtlenítés...

2012. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó kérdés, és hasznos, ha megnézed, hogy nincs-e valami rendellenes a kakidban.
2012. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!