Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? (csúnya és undorító)

Ez mi lehet? (csúnya és undorító)

Figyelt kérdés
2-3 napja jött a két orrlyukam közti részen egy látszólag alattomosnak mutatkozó pattanás.De ilyen még nem volt.Amikor még nem fejlődött ki,szimplán nagyon fájt és vörös volt.Most meg ilyen gusztustalan gennyszerű plusz bőrréteg fedi be egy pattanás méretéhez viszonyítva elég nagy területen a bőrömet.Lekapartam egyszer,de nagyon fájt,vérzett,és ugyanúgy visszanőtt.Mit csináljak vele?Nagyon elcsúfítja az arcomat:(
2012. febr. 10. 16:33
 1/7 anonim válasza:
Én herpeszre tippelnék. Elvileg 2-3 nap múlva elkezd varosodni. Arra figyelj, hogy ne vakard, mert máshova is átterjedhet.
2012. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem akkor szokott az orromon lenni, hogyha meg vagyok fázva és a sok orrfújástól megsérül a hámréteg az orromon. Tényleg tud fájni.
2012. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kend be antibiotikumot tartalmazó kenőccsel, vagy szemkenőccsel.
2012. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:

Nekem is pont ilyen van, és pont ott, ahol neked. Hát én aztán adtam neki! Nyomkodtam, mint állat, aminek az lett a vége, hogy még a könnyem is csorgott, annyira fájt. A végén csak plazma, vagy mi jött belőle. Most van a helyén egy jő nagy seb. Bekentem Neogranolnommal, ami popsikenőcs, de hámosító is.

Amikor rákérdez valaki, hogy mi az, akkor fapofával mondom, hogy ó, hát csak megfáztam, és kisebesedett.

Bármi is ez, nagyon érzékeny, nyomkodásra baromira fáj, olyan, mintha tele lenne trutyival, de nem jön belőle semmi, csak ez a vízszerűség.

Mostanra, hogy már kinyomtam a lelkét is, már nem fáj, cak megmaradt az a kis sebecske. Remélem nehány nap alatt begyógyul.

2012. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. febr. 11. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
fuss be valamelyik DM-szaküzletbe, vegyél VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK fortét és jól rázd fel. Fülpucolóra folyasd rá naponta többszőr és jól tunkold be vele. Nagyon gyorsan elmúlik nyomkodásod nélkül is, Nem drága ezer évig eláll, annyira fertőtlenítő hatású, és nem is drága és magyar szabadalom. Írj majd!
2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,várom a végleges hatását,de már most feltűnően gyorsan szárítja le ezt az ocsmányságot,Köszi szépen!
2012. febr. 15. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!