Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek csúnya...

Lányok! Szerintetek csúnya vagy undorító ha egy pasi pattanásos?

Figyelt kérdés
Pl..ha egy pasi arca pattanásos..és adni akarna nektek puszit..megengednétek vagy inkább "kimenekítenétek" magatokat alóla?
2009. dec. 25. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem, egy kicsi még belefér. persze ha van egy barátom, akit szeretek, akkor ez annyira nem lényeg. a barátom nagyon sokat cigizik és néha kijönnek rajta pattanások, pedig már 27 éves. ha viszont tele van, az már kicsit taszít.

17/L

2009. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, de ez azért van mert én is pattanásos vagyok és undorító szerintem. Pasi meg nem is sminkelhet annyira így jobban látszik rajtuk a pattanás, szegények...
2009. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem taszít ha van pár pattanása,és ha egyébként "rendben van" a srác,csak egy kicsit pattanásos,nem azt fogom nézni.Persze a súlyosabb(!) esetek,amikor szegénynek már az egész arca tele van gyulladt göbökkel,na az már tényleg csúnya,de lehet kezelni,nagyon jó kis krémek vannak rá,bőrgyógyász felírja,3-4 hónap,vagy rövidebb idő alatt,rendbe is teszi:)

A lényeg,hogy engem nem zavar pár pattanás,még ha több is,főleg ha szeretem az illetőt:)De vannak finyásabb csajok is.

16/l

2009. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

értem..köszönöm a gyors válaszokat!

nekem a nyakamnál van sok..meg a homlokomon egy "kevés"..az arcomon hála nincsen..de nagyon félek h ki fog jönni.:(

2009. dec. 25. 23:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász megoldja a problémádat!
2009. dec. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

okés..köszi.

csak hallottam olyanról h még ártott a bőrgyógyász..és nem tudom h most mit csináljak:(

2009. dec. 26. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
ha látszik, hogy próbálja kezelni, és ápolt, akkor nem zavar. a lányoknak is ugyanúgy van pattanásuk, szóval nem gáz. amúgy van olyan, h kozemtikus után első alkalommal csúnyább lesz, de hosszú távon mindenképp segít, egy próbát megér:)
2009. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

okés..

köszönöm szépen:)

2009. dec. 26. 20:17
 9/14 anonim válasza:
A másodikhoz hozzászólnék,mer írtad hogy a fiúk nem sminkelhetik magukat hát én nekemis csunya az arcom és sminkelem magam és Fiú<17> vagyok.:DDD
2009. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó:

és h sminkeled magad...h ne tündjön fel??

2009. dec. 27. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!