Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek csúnya...

Lányok! Szerintetek csúnya vagy undorító ha egy pasi pattanásos?

Figyelt kérdés
Pl..ha egy pasi arca pattanásos..és adni akarna nektek puszit..megengednétek vagy inkább "kimenekítenétek" magatokat alóla?
2009. dec. 25. 22:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hát úgy hogy kerestem egy arcomhoz megfelelö ideális színü dermakolt és szépen egyenletesen <nem sokat> elkenem és nemüt el a nyakamtól se ,sokan észrenem veszik .
2009. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

oké

köszönöm szépen:)

2009. dec. 27. 13:00
 13/14 anonim ***** válasza:
az én barátomnak akkor lesz patija ha sok édességet eszik:D de annyira durván sok sosem volt neki meg nem zavar mert szeretem=) mármint nem a pattanásait:Dhanem öt=)
2009. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem feltétlenül...nekem jelenleg is egy olyan fiú tetszik, aki pattanásos. Nem csak a külső számít...
2016. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!