Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorító a testvérem, büdös...

Undorító a testvérem, büdös és ápolatlan! UTÁLOM! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Büdös a szája, nem fürdik rendesen , tele van bőrkeményedéssel a sarka, zsíros a haja és nem érdekli pedig barátja van. Intim higiéniára sem figyel oda meg a szőrtelenítésre (sehol) és dühítő...szerencsére ritkán jön haza, anya már mondta neki, meg énis de nem használ, még wc után sem mos kezet.

Lehet túlreagálom, kicsit piperkőc vagyok és érzékeny ezekre a dolgokra, de igazán odafigyelhetne, hogy ne legyen izzadságszaga.

Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tettetek? Mit tennétek?


2012. jún. 28. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

az öcsémmel volt ez

tarkón vágtam berángattam a fürdőbe és addig nem engedtem ki meg nem fürdött.

Azóta rendszeressen fürdik mert megfenyegettem hogy beköpöm a szüleinknek akik piperköcök mint én.

20/F

2012. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a barátja is hasonló kaliberű, tehát nem zavarja őket egymás szaga. Gondolom, mi lehet ott lent nála, ha a száját sem mossa!?! Pfujj!!!
2012. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én húgom is hasonló helyzetben van. Régen nagyon adott magára, mindenét szőrtelenítette szinte haja ápolt volt gyakran túlzásba is vitte. Nála ott okozta ezt a lezüllést amikor befejezte a sulit szakmáját is elvégezte de nem tudott elhelyezkedni és elkezdett itthon ülni és kinézni a fejéből. Semmi smink semmi. Fürödni fürdik rendesen szerencsére esténként, de egyszerűen nem ad magára, a ruházata is már csak kényszerből van megújítva a lábán már nagyon látszik a szőr mivel meg erősödött. Itthon rengeteget meztelenkedik de undorító ahogyan kinéz a párja már undorodik tőle nekem vallotta be hogy nem ad magára tiszta szőr a puncijánál is sokszor pisi szagú és nem törli ki utána, meg néha ha csak körülötte vagyok olyan 1-2 méteres körzetbe már akkor megcsapja az orromat az izzadtság szaga. Így nem tudom hogy fog társaságba menni nagyon nem is jár már a párját is hanyagolja már de ő nem tud hatni. Apám már sokszor rászólt már hogy jó lenne ha kezdene magával valamit, mert nem bírja nézni ahogyan lezüllik itthon. Anyám is már sokszor próbált meg beszélni mert érzi rajta mindenki hogy a nemi szervét sem tisztítja rendesen mindenki érzi a punci szagát ami elég gusztustalan már a párja is beszélt mindenről a szüleinkkel hogy valami gáz van és jó lenne ha segítenénk neki. Egyszerűen nem tudunk rá hatni a párja már a szakításon gondolkodik, én barátnőmet meg utálja őt nem tudom rábeszélni hogy beszéljen a fejével pedig szinte egy idősek. Talán belátja majd ha mindenki hanyagolni fogja hogy ez így nem jó. Az ember csak a saját hibájából tud tanulni.
2012. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó!


A húgodnak a fejében van gond. Nem az a megoldás, hogy rákényszerítitek a tisztálkodásra. A gondolkodását kéne kicsit megváltoztatni, hogy legyenek céljai stb., ne csak otthon punnyadjon.

2012. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) utolso elotti ez tdnyleg durva?:O de mikor fogjak fel h ez igy nm jo?!:( en mar nem tudok megmaradni a noverem mellett...
2012. jún. 28. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátja mit szól hozzá?
2012. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvannak. ..De nem nagyon tudom:/ de gondolom nemcsak engrm zavar...
2012. jún. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!