Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek? Lehet...

Milyen magas leszek? Lehet hogy ekkora maradok?

Figyelt kérdés
165 cm és 48 kg-os 14 éves lány vagyok. Egy ideig szép lassan nőttem aztán hirtelen megnőttem, és az osztályban lévő lányokhoz képest most magasnak számítok. De aztán semmi! Már majdnem fél éve ugyanennyi a magasságom. Lehet hogy már nem is fogok nőni? Vagy csak kicsit? Anyukám olyan 169-170 centi lehet ha nem kisebb apukám 186 centi. Amúgy már a többi lány is elkezdett nőni és szerintem már én is alacsonynak számítok hozzájuk képest.

2012. szept. 20. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fogsz még tovább nőni, de ez nem meghatározható. Lehet, hogy még nősz lassan, vagy akár hirtelen, gyorsan, de bizony az is lehet, hogy ekkora maradsz. Egyébként szerintem olyan körülbelül 168-170 cm magas leszel, de ez csak becslés.
2012. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. szept. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!