Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert nyirjak le kopaszra a...

Miert nyirjak le kopaszra a hajukat egyes emberek a rakert?

Figyelt kérdés
Tehat ezzel miben segitenek a rakos embereken es lehet-e a lenyirt hajjal penzt keresni/hogyan?Koszi elore is! :)
2012. aug. 26. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha derékig érő hajat vágsz le igen, el lehet adni parókának és így segítesz vele a rákosoknak
2012. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rákos emberek azért nyírják le, mert a kemoterápiától kihullik a hajuk, és csúnyább ha hullik, mintha eleve kopaszra le lenne nyírva.
2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom szolidaritásból, nem?
2012. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kemo egyik mellékhatása a hajhullás. Én láttam már olyan embert aki nem nyírta le és bizony nagyon csúnya volt így a haja foltokban kezdett el megkopaszodni, ugyan volt még haja neki de nagyon ronda volt így hát leborotválta. Persze ez nem azonnal történik kell néhány nap mire látványosabb lesz ez a dolog.
2012. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En nem a rakos emberekre gondoltam,hanem az egeszseges emberre,aki a rakert (gondolom eggyutterzes) leborotvalja a hajat:)
2012. aug. 26. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdést. Szolidaritásból.
2012. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az egészséges emberek többnyire azért csinálják ezt hogy a rákos emberek ne érezzék annyira kivülállónak magukat. Vagy együtt érzésből.
2012. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2012. szept. 1. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!