Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért olyanok egyes emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért olyanok egyes emberek, hogy direkt is megkérdezik van-e barátod/bnőd, mikor nagyon jól tudják, hogy nincs?

Figyelt kérdés

És esetleg még nem is volt soha senkid...


Olyan, mintha direkt azt akarnák, hogy náluk kevesebbnek, egy ostoba szerencsétlennek érezd magadat. Utálom az ilyet... még ha nem is rosszindulattal kérdezik, akkor is... de állandó jelleggel kérdezgetik. Ez mért jó egyeseknek? Semmi közük hozzá.


2012. aug. 17. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szánalmasak az ilyenek.Főleg,hogy a legtöbbnek 1évig nem tart az egész.Nekem ha van is azt mondom,hogy nincs..
2012. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg elég sok rosszindulatú ember van, aki csak megalázni akar ezzel, hogy magát többnek érezhesse.


Viszont olyan ember is sok van, aki annyira bele van zárva az átlagos kis életébe, amiben persze mindenkinek pasija/csaja van már legkésőbb 16 éves korára, hogy egyszerűen képtelen elképzelni és felfogni, hogy mások élete mennyire másképp alakult. Ezek egyszerűen ostobaságból kérdezgetik ezt, vagy mert tényleg nem fogják fel, hogy nincs senkid, vagy a tényt felfogják ugyan, de annyira zavarja őket, és annyira érthetetlen a számukra, hogy ilyen van, hogy mindenképp szeretnének valami cáfolatot hallani, hogy az értetlen, ostoba kis lelkük megnyugodjon végre.

2012. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölöm ezt a kérdést. Szerintem azt várják ilyenkor, hogy visszakérdezz: "és neked?" Hogy aztán dicshimnuszt zenghessenek arról, milyen tökéletes párkapcsolatban élnek. Én azt válaszolom rá, hogy szerencsére nincs.:) Így azt sugallom, hogy önként és dalolva választottam a szingli életmódot. Amúgy tényleg vannak ezek a megrögzött kapcsolat mániások, akik önmagukban életképtelenek, el se tudják képzelni társ nélkül az életet.
2012. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is egyre többször tapasztalom, és nagyon idegesít. Főleg unokatesóm piszkál állandóan ezzel, hogy miért nincs még barátom. És akkor jön az ő "okossága", hogy neki 18 évesen már 1 éves kapcsolata volt. És aztán? Attól még ugyanolyan ember vagyok, mint ő, szerintem. Nem tudom, miért nem lehet egymást elfogadni olyannak, amilyenek vagyunk....
2012. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, szerintem illetlenség ilyennel nyaggatni valakit, főleg ha sok éve szingli. Vagy a sok éve gyerektelen házaspárt, hogy miért nincs gyerek. Talán oka van mindennek, amit nem akarnak a kérdezők orrára kötni???
2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe nem jutna soha, hogy másoktól ilyesmit kérdezgessek. Szerintem sem illő. Magánügy. Csak mit válaszoljon az ember, ha ezt kérdezik tőle? Ha beszólok, utána meg még én vagyok az illetlen másokkal.
2012. aug. 17. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek megérdemelnek egy pofánb@szást:3
2012. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg ilyenkor, hogy igen szingli vagyok és tudjátok meg, sokkal jobb, hogy nem korlátoz senki, mikor hová és kivel mehetek,a párkapcsolat egyfajta elkötelezettség és én jobban szeretem a szabadságom:) 22/L
2012. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

előző: én is :)

és ha vki nagyon kötekszik, megmondom neki h szétrugom a golyóit és akk már neki se lesz többet :DD

2012. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű kérdés, ha jó indulattal teszik fel; a klisék közé tartozik, ahogy a "hogy vagy?", "mi újság a suliban/munkahelyen?" és társaik. Nem kell igazán komolyan venni, és kb. ugyanolyan szinten is válaszolni.

Tudom, hogy zavaró, főképp annak, akinek nem volt, és már "benne van a korban" - amikor már a korosztálya többsége túl van egy kapcsolaton, ami normális -, ezért ezt nem kell támadásnak venni :) És igen, furcsa a többségnek, mert azért átlagban x éves kor után feltételezünk bizonyos tapasztalatot, megélt élményt másokról. És csak az gondolja úgy, "nincs semmi köze hozzá, mit kérdezget", akinek nincs is mit elmondania, és fél, hogy ez kiderül. Egy kapcsolatban lévő ember nem akad fenn ezen a kérdésen, és itt most nem arra a kérdésre gondolok, hogy "milyen a szexuális életetek, hányszor csináljátok egy nap?" típusra, mert ez valóban nem tartozik senkire, és nem is illik megkérdezni. De mint fentebb írtam, ez egy átlagos klisé kérdés, hogy van valakid vagy nincs, és ha van az illetőnek, akkor még annyit hozzá tesz - igen jól megvagyunk bla bla.

És minél idősebb leszel, annál többször fogod megkapni a kérdést. És minél hosszabb ideig nem lesz senkid, annál jobban fog zavarni. Amúgy meg üsd el vicces visszaszólással, kedvesen - persze ha kedvesen érdeklődnek, és másnapra kialszanak :)

2012. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!