Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, már 2-3 éve a...

20 éves vagyok, már 2-3 éve a combom külső felén vékony, ám feltűnő visszerek éktelenkednek. Édesanyámtól örökölhettem, de miért jött ez ki rajtam ilyen hamar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába napozok, nem tudok úgy lebarnulni hogy ne látszódjanak. Ha orvoshoz mennék, ő tudna valamit felírni, vagy szakrendelésre küldene? Létezik erre valami praktika, mozgásforma, egyéb megoldás? Köszönöm a segítséget! 20/N
2012. aug. 20. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

randi ma este?

38/f budapest

2012. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Fura. Bztos, hogy visszerek és nem hajszálerek?
2012. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem már tizenéves koromban elkezdődött :( Családi örökség sajnos. Most 32 vagyok, kb. 7-8 éve voltam egy olyan beavatkozáson, amikor icipici lyukakon keresztül húzták ki a visszereket az alsó lábszáramból. De azok már ki is dudorodottak, nem csak átlátszottak a bőrömön. Hasznos volt, mert azok a vastag erek eltűntek, de most a helyén a hajszálerek látszanak.

A combom szintén tele van hajszálerekkel, és egyre csak szaporodnak. Voltam emiatt is orvosnál. Injekciós tűvel fecskendezett vmilyen anyagot a kis erekbe, amitől összehúzodtak és eltűntek. De bánom, h bevállaltam, mert minden eltűnt ér mellett 2 új jött elő.

Gyógyszereket, kenőcsöket is próbáltam, de nem használnak.

2013. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!