Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondták meghíztam! Mit...

Azt mondták meghíztam! Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a héten ilyeneket hallottam: úú felszedtélpár kilót! meg hogy mekkora lettél stb.

pedig alig eszek ..naponta eszek 2 almát kb (nem direkt..csak nemvagyok éhes ennyi):SS 172 cm és57 kg vagyok (kilóra semmit nem híztam) de MIÉRT KÖVÉREZNEK??:( pedig én nem látom magam daginak:S és ilyenmegjegyzéseket kapok!!!!!mi lehet az oka?:O


2012. febr. 9. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
172 centihez szinte tökéletes az 57 kiló, még egy kis plusz is beleférne.
2012. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 almát eszel egy nap és annyi? Az nem normális,éhen fogsz halni!! :S
2012. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem direkt eszek annyit!:) csak nincs nagyon étvágyam
2012. febr. 9. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyit eszel, hogy lehetsz 57 kg? Én is 172 cm vagyok eszek azért elég sokat és mégis csak 55 kg vagyok. Amugy szerintem egyáltalán nem lehetsz kövér. Sőt ha magamhoz viszonyítok, mert engem mindenki vékonynak tart te is az lehetsz.
2012. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mus musculus ***** válasza:
100%
Még talán kevés is egy kicsit.
2012. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezért nem értem én se hogy miért mondják azt hogy kövér vagyok!!
2012. febr. 9. 19:13
 7/9 csokissüti002976 ***** válasza:
Lehet sósat ettél, elraktározta a vizet. Vagy a sok almától felpuffadtál.
2012. febr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy szimplán előnytelen ruha volt rajtad...
2012. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva 57 kilóval is lehet előnytelen alakod.

Ha eddig izmosabb voltál, most lehet, hogy kicsit plöttyedt vagy, a zsír könnyebb az izomnál. Ezért hülyeség kilókat mérni és összevetni, más a csontozat, magaddal se jó. Inkább mérősalagot használj. :D

De lehet, hogy tényleg csak felpuffadtál, vagy béna cuccban mentél. Lehet csak szívatnak, vagy aggódnak, és kíváncsiak, hogy mennyire veszed magadra a dolgot, a koplalás mellett aggódjanak-e anorexia miatt is. :P

Enni meg van kedved, vagy sincs, de kell normálisan. Nyilván két évben egyszer érzem magam éhesnek tényleg, ha nem figyelek, két napig semmit se eszek, de az nem normális. Igenis enni kell, figyelj oda te is!

2012. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!