Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért álltam meg növésben?

Miért álltam meg növésben?

Figyelt kérdés
16F és már január óta nem növök semmit... tavaly július és január között nőttem kemény 1,5 cm -t és így most jelenleg 171 cm vagyok... Fogok még előreláthatólag nőni? Mennyit? :S
2012. aug. 8. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Bármi kérdés van szívesen válaszolok, bár szombatig nem leszek sajnos netközelben...
2012. aug. 8. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

18/L vagyok. 11 éves koromig nőttem, azóta egy mikrométert sem. 157 centi vagyok 7 éve. Van kérdés?


Honnan tudhatnánk, hogy fogsz-e nőni vagy nem, és ha igen, mennyit? Ez nem olyan, mint a matek, hogy megadod, hogy tavaly mennyit nőttél és most mennyi vagy, és abból kiszámolják. Majd a tested eldönti, hogy mi lesz. A 171 nem elég?

2012. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az a másfél centi teljesen normális ennyi idő alatt. Fogsz még valószínűleg nőni, lent csatoltam neked egy táblázatot, nézd meg. Azzal rásegíthetsz, ha tudatosan változatosan táplálkozol, elég folyadékot iszol (elsősorban víz), esetleg vitamint szedsz, és nem szívsz cigit.


[link]

2012. aug. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor talán még egy 3-4 cm-s növésre van esélyem...


Azért nem elég, mert a fiúk többsége 175-180 között van, és a lányok is eléggé egymagasak velem, kevés az olyan, aki nálam jóval alacsonyabb lenne...

2012. aug. 9. 08:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Cigi?! Pfujj soha esetleg egy évben 1x vagy 2x vízipipa...
2012. aug. 9. 08:14
 6/8 A kérdező kommentje:
válaszok felpontozva, várom a továbbiakat is :D
2012. aug. 9. 08:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy még fogsz nőni, igaz én 14 vagyok és 180cm a magasságom x). 24 éves korodig pedig még tuti, hogy nőni fogsz. A lányoknál 14-16 éves kor között fejeződik be a növés.
2012. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még mindig annyi vagyok, és már az arcom is teljesen szőrös, naponta kell borotválkoznom.. áhh...
2013. máj. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!