Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy év alatt lehet ennyit nőni?

Egy év alatt lehet ennyit nőni?

Figyelt kérdés
Most csak 15 éves vagyok 161 cm de nagyon bízom abban hogy egy év alatt tudok 9 cm-t nőni, mert elszeretném kezdeni a modellkedést,és mindenhol 170 cm az alsó határ. Lehetséges ennyit nőni? Komoly válaszokat kérek! Köszönöm.

2012. aug. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom lány vagy..hát sajnos el kell hogy szomorítsalak mert a lányok többsége nem éri el általában a 170et sem egész életében.. de ki tudja? ha sportolsz sokat nyújtózkodsz stb, akkor meg lehet az esélye hogy fogsz nőni.. egy év alatt nem biztos hogy nősz majd annyit de idővel talán.. ált. 22-24 éves korig nőnek az emberek.. :)
2012. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában a lányoknál 14 éves kor körül rajzolódik ki a felnőttkori magasság. Ha későn érő típus vagy (13 évesen, vagy később jött meg, alig nőtt még a melled, stb..) akkor még nőhetsz pár centit, lehetsz akár 170 cm is.

Én a saját példámból tudok meríteni: 12 évesen 161 cm voltam, 13 évesen pedig már 172 cm. Jelenleg 176 vagyok, ezt a magasságot középiskolás éveim alatt értem el, körülbelül 16 éves koromra.

Viszont egy barátnőm 154 cm volt, mikor nyolcadikból ballagtunk, a gimiben ő is megnőtt, most 164cm. :)

20/l

2012. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok azt elfelejtettem hozzá írni :)

Hát reménykedem hogy sikerülni fog mert sokan mondják hogy tényleg modellkednem kellene mert állítólag nagyon szép az arcom meg stb...de modellnek most alacsony vagyok sajnos :/ Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2012. aug. 7. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem nőttem 15 éves korom óta,és már nem is fogok,mert 22 leszek:( de van egy ismerősöm,aki 16 éves kora után megnyúlt,és elérte a 175cmt,és azóta is modellkedik. Szóval sok sikert!:)
2012. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 évvel ezelőtt még 165 cm voltam, (11 évesen) most meg már 175 cm. De nem mindig jó ez a magasság... Sokszor bántanak miatta, és kicsúfolnak. Másrészről meg 1 év és mehetek külföldre, azt mondta a modellcég ahova mentem :) Sok sikert a növéshez! (:
2012. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!