Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fogyhattam ennyit 2 nap...

Mitől fogyhattam ennyit 2 nap alatt? :s

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap reggelre megbetegedtem. Voltam orvosnál, azt mondta vírusos vagyok. Nap közben nem ettem szinte semmit, estefelé egy tál tökfőzeléket, fasírtot, egy zacskó chipset és később egy sajtburgert. Nagyon sokat ittam napközben. Ma nincs étvágyam, eddig egy fél kakaóscsigát ettem. Megmértem tegnap a súlyomat, ruhában 63,5 kg voltam, míg ma csak 59.9. Persze sportolok is, de azutóbbi napokban nem voltam edzésen. Mitől fogyhattam? Ez csak folyadékveszteség? Vagy a betegség miatt?


Esetleg kezdhetek aggódni? :s


16/L


2010. jún. 10. 12:16
 1/6 anonim válasza:
Pár kilós ingadozások vannak.Meg beteg is vagy.Várd meg míg meggyógyulsz szerintem rendben lesz minden:]
2010. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alig ettél a betegség miatt. És üríteni meg gondolom ürítettél:P Ennyi belefér, majd ha meggyógyulsz, visszaszeded:)
2010. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A folyadék mennyiségétől is függ a súlyunk. Most nagyon meleg van és sokat párologtat el a szervezetünk. Persze a betegség is hozzájárult.
2010. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha meggyógyulsz olyan gyorsan visszanyered a súlyod ahogyan elvesztetted.
2010. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már,itt 3.6 kg-ról beszélünk!Akár mennyit is ürítettél,nem hagyhatja el a szervezeted majd 4 kiló! Szerintem pajzsmirigyproblémád van és ajánlom,hogy látogass meg egy orvost!!De remélem téveek,sok szerencsét!!
2010. jún. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Leifur válasza:

Ez simán beleférhet a ruha per nem ruhás mérésbe, plusz abba, hogy a gyomrod kiürült. Még a zacskó chips is hamar átmegy az emésztőrendszeren, ráadásul még hashajtó hatása is lehet.

Virus meg amúgyis a legszélsőségesebb dolgokat műveli a szervezettel egy pár napig.

2015. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!