Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg húzódzkodni?

Norbert92 kérdése:

Hogyan tanuljak meg húzódzkodni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, jóformán eddig semmi sportot nem űztem, de mióta rendszeresen napi szinten edzem, és odafigyelek az étkezésemre, nagyon jól halad a súlyvesztés/izmosodás, csak az a problémám hogy még nem elég erős a testem/karom ahhoz hogy húzódzkodást végezzek.Jelenleg nagyjából 7-8cm-rel tudom feljebb húzni magam, és azt a kérdésem h ha naponta gyakorlom, egyszer elérhetem azt az erősségi szintet hogy állig felhúzzam magam?

2012. júl. 31. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
19 évesen már sok mindent ne várj, már kifejlődött a teljes izomrendszered, hatalmas változásra sose számíts az életben. ha viszont tényleg ez a cél akkor mindenképp a hátadat, válladat és aztán a karjaidra erősíts. ezt fekvőtámaszokkal, súlyzós edzéssel és úszással fejlesztheted.
2012. júl. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"19 évesen már sok mindent ne várj, már kifejlődött a teljes izomrendszered"


WTF? 25 éves koráig fejlődik a szervezet és még aztán se volna késő, szóval nem tudom miről beszélsz.


Kérdező:

A húzódzkodásnak van több formája is. Az alapokat tekintve a széles vagy szűk fogással megy az a 7-8cm?

2012. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
közepesnek mondanám, mert olyan válszélességnél kicsivel szélesebben fogom. De már dolgozom az ügyön, crosfitt edzés, meg súlyzóval :) . És szépen fejlődök.
2012. aug. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!