Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségire...

Emelt biológia érettségire miből tanuljak?

Figyelt kérdés

Két könyvet néztem ki:

[link]


[link]


A mozaikosból mindent meg kéne tanulnom a másikból meg szerintem elég csak minden oldalról egy "keveset" tanulni (450 oldalas)


Melyiket vegyem meg? Jó a mozaik is vagy az kevés?


ui: nincs sok pénzem de ha jobb a drágább akkor azt veszem meg.


2011. szept. 28. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerényi és Fazekas könyvéből biztos fel lehet készülni, de halkan megjegyzem, hogy az két kötetes....
2011. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De a mozaikod is 2 könyv. :)
2011. szept. 28. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel Szerényiék könyve teljesen megéri, érthetően fogalmaz és minden benne van ami az emlethez kell, két ismerősöm is ebből tanult és felvették. Én csak középre kértem kölcsön, és jól sikerült.
2011. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt a kérdésed, de szerintem hogyha érteni is akarod a bioszt és nem csak magolni-azaz meg akarod a tudásod alapozni az egyetemre- akkor szükséges lesz magántanárhoz járni, olyanhoz, aki valóban érti a dolgát és nem csak azért lett tanár, mert máshoz hülye volt.


Én történelemből emelteztem tavaly elég szép eredménnyel, és a jó nem csak az, hogy jó eredményt értem el, hanem megtanított rá a tanár, hogy egy történelmi problémához hogyan álljak hozzá, és lehet, hogy az évszámokra már nem emlékszek, viszont mivel megtanultam átlátni a történelmi helyzeteket és az alapok ott vannak a fejemben, így az egyetemen sem fog gondot okozoni a történelem(most passzívon vagyok)

2011. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Magántanár... Én egy felkészítő iskolára gondoltam. Olyanra ami felkészít az érettségire. Olcsóbb és ha nem értek valamit akkor ugyan úgy elmagyarázza a tanár.

A könyv csak azért érdekel, mert mellette nem ártana + elolvasni mindent (még egyszer otthon)

2011. szept. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!