Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom van, mi történhetett...

Mi bajom van, mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Hétről hétre rosszabb. Van 2 kisgyerekem, dolgozok egész nap a munkahelyemen. Ha hazaérek, mindenki idegesít, irritál, sokszor mérges vagyok mindenkire, ingerült és fáradt vagyok, kiabálok, türelmetlen vagyok, a legjobb lenne csak egyedül lenni. Persze szégyellem magam emiatt,de nem tudom mitől van. Naponta rosszul vagyok, a hirtelenségből rámtör a hányinger,majd egy idő után elmúlik. Anyám nem támogat lelkileg, azt mondta így ő nem tud szeretni. A szavaim süket fülekre találnak,nem hallgat meg senki,nincs kivel megbeszélni a problémáimat.
2012. júl. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ha nem így viselkednél, nem kiabálnál a környezetedben élőkkel, talán anyád is szeretne :))))
2012. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor anyám azt mondta,amit mondott, akkor még nem kiabáltam,csak a hányinger, rosszullét keserítette meg a napjaimat, neki szóltam hogy figyeljen a gyerekekre amíg rosszul vagyok. A türelmetlenség, kiabálás, stb. Hónapokkal azután jöttek.
2012. júl. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!