Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett velem? Pánikro...

Mi történhetett velem? Pánikrohamom volt? Vagy mi?

Figyelt kérdés

Elég durván szexeltünk tegnap este a barátommal, tudja, hogy szeretem, ha vad, de ez már túl vad volt. Mondhatni, hogy megerőszakolt.

Sikerült kimásznom alóla, elmondtam neki, hogy félek tőle, ne érjen hozzám most... Leültünk megbeszélni, majd amikor hozzám akart érni, nem is tudom mi volt velem. Elkezdtem sírni, üvölteni, és valahogy a szoba másik sarkába szaladtam... Teljesen magamon kívül voltam..


2012. márc. 23. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és csak a kezemet akarta megfogni..
2012. márc. 23. 20:47
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez csak a szokásos női hiszti volt,a leírtak alapján.
2012. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Óóóó persze. Nem vagyok hisztis, sose hisztizek.

Viszont pl ma is ha valaki hozzám ért véletlen a buszon, akkor nagyon rosszul éreztem magam, szinte rosszul voltam

2012. márc. 23. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem pánikroham, de kiakadtál, kérd meg, hogy gyengédebben "álljon" a kérdéshez. Egyébként ebben semmi kórosat nem látok, felejtsd el, a folytatás jobb lesz!
2012. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez több volt, mint 1 kiakadás.

Nálam nem csak kiakadás az, ha valaki lefog a torkomnál fogva... Illetve nem hagy megmozdulni, miközben majdnem megfulladok...

2012. márc. 23. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor sem pánikroham, legalábbis nem a szó pszichiátriai értelmében. De trauma ért, fizikai és pszichikai egyaránt, ilyenkor nem szokatlan a "posztraumatikus sokk", amikor nem csak a fickótól félsz, hanem más érintésétől is. Cseréld le az ürgét!
2012. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából, aki nem bírja, ne csinálja. Valszeg úgy feltornázta a pulzusod, hogy kicsit megkattantál. Ez még csak egy alkalom, tehát nem kell megijedni, de ha gyakrabban előfordul, lehet megkéne nézetni egy orvossal. Vérnyomásoddal miújság?
2012. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Uristen de nem ertitek!!! Annyira feltem, azt hittem meg fog olni! Levegot nem kaptam, kimaszni alig tudtan alola, mert lefogott.


Mellesleg a vernyomasom alacsony.

2012. márc. 24. 06:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg vagyok. Amikor nekem pánikrohamom volt, az úgy nézett ki, hogy elkezdett szorítani a mellkasom, szúrt, alig kaptam levegőt, elkezdett ezerrel verni a szívem és egyfolytában azt éreztem, hogy meg fogok halni! Szóval tipikus szívinfarktus tünetek. Ki is vizsgáltak, ekg, szívultrahang és így derült ki, hogy makk egészséges a szívem.

Szóval egy pánikroham volt.

Ami veled történt, az annyi, hogy ért egy hatalmas sokk. Azt írtad, úgy érezted, mintha megerőszakoltak volna. Valamilyen értelemben ez is történt.

Akit valóban megerőszakolnak, az szintén ugyanezt teszi. Kap egy sokkot a történtek hatására és utána bármelyik ember barátságos közeledésétől is retteg.

Ezért nem engedted te sem, hogy hozzád nyúljon a barátod, mert rettegtél attól, hogy újra megtörténik.

De ez nem pánikroham.

2012. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!