Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lsd-nek tényleg vannak...

Az lsd-nek tényleg vannak vizuális effektjei vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyanok írjanak akik próbálták már.

én próbáltam az lsa-t ami elvileg nem sokkal különbözik az lsd-től és mielőtt kipróbáltam millió helyen olvastam azt hogy majd hullócsillagokat látok meg villogás mit tudom én miket és mikor kipróbáltam egyáltalán nem úgy éreztem.. oké hogy iszonyat jó volt, de vizuális effektet egy pillanatig se észleltem.


az lsd-vel is így van? nem szándékozom kipróbálni csak kiváncsiságból mert idegesít hogy pl mondjuk osztálytársaim ha látnak valami villogó vagy szines dolgot akkor mindig az lsd-t hozzák fel, úgy hogy semmi tapasztalatuk nem volt se vele, se hasonló kábítószerekkel.



2012. júl. 21. 13:54
1 2 3
 21/22 an00nym ***** válasza:
angolul Sleepy grass, magyar nevét nem tudom(stipa robusta / achnatherum robustum), Mexikói hajnalka(rivea corymbosa / turbina corymbosa), Hawaii bébi farózsa(Argyreia nervosa), Ergot gombák (pl. Anyarozs (claviceps purpurea))
2013. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Okozhat hallucináciot, méghozzá nem is kicsit. :D Amikor elöször probáltam az LSA tartalmu hawaii farozsa magokat, akkor szép fokozatosan jött minden ugyebár.. elöször amikor becsuktam a szemem akkor kezdtem el látni egy fekete hátteret, amin különbözö szabályos geometriai alakzatok jelentek meg, váltakoztak zöld,piros,kék,c.sárga szinekben. Aztán késöbb ezt már rendesen nyitott szemmel is láttam, amikor ránéztem.barátnömre ugyláttam, mintha a börén lennének a geometriai alakzatok, mintha egy textura lenne rajta.. a tv felé elnézve hatalmas fényfelhö boritotta a tv minden oldalát. Azt hittem ennyi az egész, de utána elkezdtem látni különbözö figurákat is. (Superjail nevü "mesét" feltétlen nézd meg) ..olyan volt ez az egész, mintha a látásomra egy másik réteg vetült volna rá, érdekes volt.


Pár honap elteltével kiprobáltam megint, jo volt meg minden, de egyáltalán nem hallucináltam töle, csak a látásom elmosodott volt. (A második alkalo.mal nem áztsttam be a magokst, hogy megtudjam hámozni. Igy borzasztoan fájt töle a hasam, mig nem elöjött a pozitiv hatása)

2016. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!