Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lsd-nek tényleg vannak...

Az lsd-nek tényleg vannak vizuális effektjei vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés

lehetőleg olyanok írjanak akik próbálták már.

én próbáltam az lsa-t ami elvileg nem sokkal különbözik az lsd-től és mielőtt kipróbáltam millió helyen olvastam azt hogy majd hullócsillagokat látok meg villogás mit tudom én miket és mikor kipróbáltam egyáltalán nem úgy éreztem.. oké hogy iszonyat jó volt, de vizuális effektet egy pillanatig se észleltem.


az lsd-vel is így van? nem szándékozom kipróbálni csak kiváncsiságból mert idegesít hogy pl mondjuk osztálytársaim ha látnak valami villogó vagy szines dolgot akkor mindig az lsd-t hozzák fel, úgy hogy semmi tapasztalatuk nem volt se vele, se hasonló kábítószerekkel.



2012. júl. 21. 13:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Valaki nincs itt, aki ismer ilyen "öngyógyító csoportokat"?
2012. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy az LSA-t hogy sikerült "bevenned" úgy tudom hogy hajnalkamagban található, és ha úgy vette be akkor hogy csináltad?:)
2012. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 an00nym ***** válasza:

ugyan nem tőlem kérdezted, de a hajnalka magon kívül még elég sok mindenben van LSA

1.)-egyszerű kivonatolni, bár az sem teljesen tiszta

2.)-ha hajnalka amgot eszik, azzal LSA-t juttat a szervezetébe, tehát nem értelmetlen a kérdésed

2012. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 an00nym ***** válasza:
értelmes*
2012. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mért nem értelmes a kérdésem?:D Úgy gondoltam hogy, hogy csinálta hogy levette-e a héjját, vagy beáztatta, vagy joghurtba tette vagy hogy?:)
2012. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
+ hogy mennyit..
2012. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mért nem értelmes a kérdésem?:D Úgy gondoltam hogy, hogy csinálta hogy levette-e a héjját, vagy beáztatta, vagy joghurtba tette vagy hogy?:)
2012. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 an00nym ***** válasza:
bocsáss meg, félreértettem a kérdésed
2012. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 szabispiritual válasza:
Az acid nagyon jó:)
2013. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A hajnalkamagon kívül még mi más tartalmaz még LSA-t? És azt a mást hogyan kell fogyasztani és mennyit?
2013. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!