Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán sok fehérjét vittem a...

Talán sok fehérjét vittem a szervezetembe?

Figyelt kérdés

Kondizok, és iszok fehérjeport, hogy legyen elég erőm.Az lehetséges, hogy annyi port megittam, hogy nem tudtam ledolgozni a kondival?

Kijöttek rajtam ilyen piros kiütések, és viszketett.Már elmúlt, kaptam egy oltást és az jót tett neki.

Voltam vérvételen, ami kimutatta a szervezetembe, hogy több a protein az átlagosnál...Egy időbe azt gondoltam, allergiás vagyok rá, azért jött ez ki nálam.Az orvos se erősítette meg, hogy nem e ez a baj.Szerintetek?


2012. júl. 16. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad fehérjeport fogyasztani. Sok ilyen betegünk van, aki nyakra főre issza, és sajna a veséi károsodnak tőle. Mikor már labor kimutatja és fehérjevizelés van, az visszafordíthatatlan folyamat az esetek többségében.

Egyébként a piros kiütések és viszketés allergiára utal.

2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted nem baj, hogy viszkető piros kiütéseid vannak és nem normális vérképed?

Nekem baj lenne, de mindenki magát teszi tönkre, ha akarja...

2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán. A fehérjék allergizálhatnak, főleg mivel ezek a porok többnyire tejsavóból vagy búzaproteinből vannak. Mindkettő okozhat ételallergiát. De inkább a tej eredetűre tippelnék, a kiütések miatt.


Ésszel csináld, táplálkozzál inkább normálisan.

2012. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

09:57!


Azt úgy értem, hogy nem jöttünk rá, hogy allergiás vagyok e rá.Vagy pedig egyszerűen sokat vittem be, és nem tudta feldolgozni a szervezetem.


Egyébként, kb már az eset előtt két héttel is szetem, és semmi baj nem volt..

2012. júl. 16. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:

"szetem"


hahaha

2012. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyakor ***** válasza:

na mármost

"Kondizok, és iszok fehérjeport, hogy legyen elég erőm."

Ebből MÁR lejött, hogy nem neked találták ki. Vagy olvass utána egy jópár dolognak és ésszel csináld, vagy sehogy.

"Kijöttek rajtam ilyen piros kiütések, és viszketett."

Én tejallergiára tippelnék, lehet meg kéne nézetni.

"kimutatta a szervezetembe, hogy több a protein az átlagosnál"

Ezen nem kell fennakadni, ha többet viszel be, mint egy átlagos ember, akkor több is lesz a véredben, mint egy átlagos embernek. ez szerintem logikus.

kedves 09.57, szerintem azért ne tiltsuk be rögtön, maradjunk annyiban, hogy ésszerű - tehát pl. nem ugy mint a kedves kérdező - bevitelük mellett semmilyen károsodást nem okoz.

2012. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vese üritené ki a szervezetből a fehérjék bontásából származó mérgeket. Ha sokat viszel be, a vesédet is kicsinálod, ilyenkor mérnek a vizeletben fehérje üritést. A folyamat visszafordithatatlan, a betegen múlik mennyire vágja tönkre a veséjét.

A piros kiütés és viszketés igen, lehet allergia. Kérdés hogy mire? Abba kell hagyni saját mérgezésedet (én ezt csak annak tartom) és ha elmulanak a tüneteid, akkor lehettél allergiás erre a porra.

Ilyen jellegü tünetek általában gyógyszerre szoktak előjönni, nem kaptál vmi más gyógyszert? Ha nem akkor marad ez a por, vagy vmi anyag ami ebben a porban van.

2012. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Hagyd abba a sajat mergezesed"

A feherjepor tenyleg mereg nem?az hogy tobb a feherje a szervezetedbe az egyaltalan nembaj egy testepitonek nyilvan tobb kell legyen mint az atlag parizeren elo embernek:) utolso:te is mergezd magad a sok szar kajaval szivd a cigit lefogadom most is tolod:)

Kerdezo:laktozerzekeny lehetsz probalj ki marhafeherjet ha elmulik maradj annal:)

2014. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!