Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betegszabadság-táppénz? Mit...

Betegszabadság-táppénz? Mit mondjak az orvosnak, hogy kiírjon hosszabb időre,? Utánam. Idegkimerülés-depresszió? Mit mondjak az orvosnak? Soha életemben nem voltam még táppénzen.

Figyelt kérdés
Betegszabadság-táppénz?Mit mondjak az orvosnak ,hogy kiírjon hosszabb időre,?Saját cégem van,de szüneteltetni nem lehet én alkalmazott vagyok a cégben és mivel nincs bevételem és a havi kb 60ezer forintos járulékokat fizetnem kéne magam után,akkor is ha áll a cég ezt gondoltam megoldásnak.Így az állam fizetne utánam.Idegkimerülés-depresszió?Mit mondjak az orvosnak?Soha életemben nem voltam még táppénzen.

2012. jún. 19. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jó fej az orvos, meg lehet vele beszélni. Én egyszer a felmondási időmet töltöttem betegállományban, mert elég bunkók voltak a munkahelyemen. Mondtam, hogy szemétkedtek velem, legyen szíves kiírni. Ő kreált valami betegséget, aztán 3 hetet otthon töltöttem. És mivel nem voltam soha lógós, évente ha egyszer beteg voltam, simán kiírt, nem akadékoskodott.
2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!