Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallucinálok? Mi lehet ez?

Hallucinálok? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
16 éves mániás depressziós lány vagyok, mélyen lent a padlón. Gyakran, szinte mindig megesik velem, hogy elbambulok és közben egy komplett történet(jövőképek, következmények) játszódik le velem kapcsolatban/velem a főszerepben a szemem előtt és a szavak amiket kimondanak sírásra, ellenkezésre és kiabálásra késztetnek. Eddig nem nagyon figyeltem fel rá, de a minap megkérdezték tőlem, hogy szoktam-e hallucinálni, és rá vágtam, hogy nem, de rögtön ez a jelenség jutott eszembe. Mi lehet ez?

2012. jún. 7. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de te olyankor úgy látod magad, mint valami elő embert? Olyan, mintha oo lennél magad előtt, nemcsak elképzeled? Mert ha frankón látod magad, az tulajdonképpen hallucinálás. Most kaptam észbe, hogy beszélnek is. Az pedig hallucináció.
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem látom magam, legalábbis nem mindig. legtöbbször a saját szerepemben vagyok jelen, aztán elkezdek sírni meg reagálni arra ami történik a fejemben és akkor veszem észre, hogy úristen mi van velem...
2012. jún. 7. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
És kapsz rá valami bogyót? Bár még nagyon fiatal vagy hozzá. ha indiszkrét vagyok, akkor ne válszolja, ha nem szeretnél, csak érdekel. Biztos nagyon rossz lehet. Ismerek olyat, aki hallucinált, kap gyógyszereket, és most tünetmentes. De neki más a betegsége. Utánanézek a neten ennek a mániás depressziónak, hátha írnak ilyen tünetről.
2012. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem szedek semmit. két hónapig jártam pszichológushoz, de azt mondta kezelhetetlen vagyok és elküldött pszichiátriai szanatóriumba, de nem akartam oda menni.

egyébként igen, tünetei között van, de eddig nem gondoltam volna, hogy ez hallucináció lehet...

2012. jún. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!