Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek magamon olyan...

Miért érzek magamon olyan szagot mint a termál fürdőkben van?

Figyelt kérdés
Az a klóros jellegű szag, amit a termál fürdőkben lehet érezni. Pedig nem voltam már jó ideje. Már mások is kérdezték hogy voltam termál fürdőben? Mostanában van csak ez. Fokozottan zsírosodó bőr és haj lehet ennek az oka, vagy mitől lehet ez?

2012. jún. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Termál fürdpkben inkább kénes a víz, ha klóros, akkor a vizeleted és a lehelleted is olyan? Így hirtelen ami eszembe jutott, hogy ha acetonos szaga van, az lehet cukorbetegség miatt. Más így hirtelen nem jut eszembe.
2012. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végül is nem is tudom hogy inkább olyan kénes vagy klóros. A lehelletemen nem érzem se a vizeleten. Csak pl. most is ahogy ülök, érzem magamon azt a jellegzetes szagot ami a termál fürdőkben is van :S
2012. jún. 11. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre, ha mások is megszóltak már érte tényleg elég erős lehet, jobb, ha kivizsgáltatod magad. Nem biztos, hogy valami bajod van, lehet, hogy csak túl sokat ettél valamiből és felhalmozódott a szervezetedben, a bőrödön keresztül pedig méregteleníti a szervezeted(Fokhagymánál gyakori az ilyen), de jobb a biztonság, menj orvoshoz.
2012. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2012. jún. 12. 07:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!