Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Közgyógy igazolványra hogyan...

Közgyógy igazolványra hogyan lehet, egyáltalán lehet e olyan szolgáltatást igényelni amit esetleg fürdőkben elfogadnak?

Figyelt kérdés
Kislényom koraszülött, ebből kifolyólag járnunk kell gyógytornára. Közgyógy igazolvány igénylésére jogosultak vagyunk. Amit meg is kérelmeztem gyógyszerellátásra.Ezt meg is kaptuk. Utólag lehet e egyészségügyi szolgáltatásra is kérelmezni, vagy már nem? Egészségügyi szolgáltatás alatt a uszodahasználatot értem. Neki a mozgásfejlődés javítására jó lenne.
2010. júl. 17. 06:51
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


A link alatt összeszedve megtalálod, hogy milyen támogatások járnak illetve járhatnak. A közgyógy tudtommal bizonyos gyógyfürdői ellátásokra igénybe vehető, de babaúszás jellegű foglalkozásokra szerintem nem.

2010. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!