Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Otthoni vérvételszolgálatot...

Otthoni vérvételszolgálatot szeretnék létrehozni. Ti igénybe vennétek a szolgáltatást? Kiszállási díj lenne csak.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, hogy otthon vennének tőlem vért, nem nekem kéne bemennem a nredelőbe ?

Természetes igen, itthon mégiscsak kellemesebb.

2010. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos h nem : D
2010. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok értelme...


A legtöbb ember csak akkor megy vérvételre ha már nagyon muszáj. Akkor meg nem bonyolítják bemennek a rendes kórházba, rendelőbe és kész.


Szerintem rengeteg időbe telne mire beindulna ez és az emberek is megbízhatónak tartanák. Kész deficit.


Én nem venném igénybe, bár jó ötletnek tartom csak sajnos nehéz megvalósítani. Én nem szeretem, ha emberek jönnek ide a házba. Inkább én megyek...

2010. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem, mert az,hogy elmegyek a rendelőbe ingyen van. (10 perc séta)
2010. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem nem rossz ötlet, mert sok az olyan beteg, aki nem nagyon tud mozogni, vagy nagy fájdalommal tud csak menni. A környezetemben sok ilyen embert ismerek!

Attól függ, hogy kiszállási díj mennyi lenne, illetve mennyit kellene várni – bár várólista van az SZTK-ban is – a kiszállásra.

2010. jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia.Létrehoztad ezt a szolgáltatást.Ilyet keresek.Debreceni vagyok és ciklus3.napi vérvételre kéne mennem reggel de nem engednek el a munkahelyemről.Tudsz segíteni ebben?
2010. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!