Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még lehet valami az áramrázástól?

Még lehet valami az áramrázástól?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és 15 évesen rázott meg a 220V

Emlékszem akkor nem volt utána semmibajom. De egy hónapra rá szurkált 1-2-3 órát a szívem és kb: 3hétre rá olyan tízpercig. Rázás előtt is előfordult, hogy fél percig szurkált.

Ezek óta már eltelt 5 év.

Vajon most látható valamilyen károsodás a szívemen?



2012. máj. 30. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el kardiológushoz, ha ennyire aggódsz.
2012. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amenothep válasza:

Szerintem nincs összefüggés. Nagyon ritkán fordul az elő hogy valami probléma lesz az ember szívével áramütés kapcsán. Ez is már az "odaragadós" áramütéseknél lehet. Egy hétköznapi már 10-es másodpercesnél nem. Az viszont nem jó ha a szívednél szurkálni szokott. Menj el a háziorvosodhoz szerintem. Lehet valami egyszerű problémád van ami idővel veszélyes lehet ha nem kezelik.

Villanyszerelő vagyok és számtalanszor rázott már meg az áram, de gyorsan minden esetben sörrel kezeltem belsőleg :)


Remélem tudtam segíteni :)

2012. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm.
2012. máj. 31. 19:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!