Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak addig amíg...

Mit csináljak addig amíg eljutok az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja napi szinten fáj a gyomrom! Hol jobban, hol kevésbé! Többször van hányingerem is! Voltam háziorvosnál, elküldött vérvételre de szerintem ez csak egy "alap" vérvétel és vizeletvizsgálat volt, mert még csak azt se nézte, hogy terhes vagyok-e! Ő megvolt róla győződve, hogy az vagyok.. pedig nem! Elküldött gasztroenterológiára, de oda csak júni 20-ra kaptam időpontot! Mit csinálhatnék addig? Próbáltam diétázni, az sem segített!
2012. máj. 14. 16:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Eléggé elkezdtem gondolkodni a magán orvoson! Júni 20 még nagyon messze van, és már szeretném kideríteni mi bajom! Meg remélhetőleg ott jobban foglalkoznak velem mint az sztk-ban! Igazából ami nagyon zavar az a hányinger! Arra szedek néha gyógyszert!
2012. máj. 14. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!