Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torokgyulladásom van, (szerint...

Torokgyulladásom van, (szerintem). Milyen házi praktikákat tudtok, míg kedd reggelig eljutok az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel kezdődött, vettem lázcsillapítót, szopogatós torokfertőtlenítőt meg 1000mg C-vitamint. Tegnap óta csak a lázam csökkent,olyan mintha tűpárnát kellene lenyelni.Szerencsére a "slejm" kezd felszakadni ,de alig bírok nyelni!
2010. ápr. 3. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Langyos karamellás tej,kamilla,hagyma tea langyosan.
2010. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

Azóta találtam kamillateát, főztem egy méreg erőset,most hűl.

A hagymateát hogyan csináljam? Én úgy tudom hogy a külsejéből csak festésre jó!

2010. ápr. 3. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán leszeded a külső leveleket,megmosod és abból főzd.Nekem haznált.Egy kis méz is mehet bele,facsart citromlé.Olyan melegen idd,amit letudsz nyelni.
2010. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A langyos, sós vizes gargalizálás nálam be szokott jönni. Ezen kívül még préselj egy fél fokhagymát egy ek. mézbe, és edd meg.(Borzasztó íze van) de antibakteriális, a méz pedig nyugtatja a torkod.
2010. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az ötleteket! Olyan nehezen nyelek, hogy akármilyen rossz a fokhagymás méz bevállalom!

Egyszer csak eljön a kedd reggel!

2010. ápr. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!