Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet? Milyen orvosho...

Ez mitől lehet? Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

3 hete elkezdtem szedni egy gyógyszert, ami zsírégető, de nagyon terheli a szívet (testépítők szednek olyat). Az én szívem amúgy is gyenge, 1 hét után éjjel majdnem leállt a szívem, rosszullettem, nagyon kínlódtam. Azóta rám jönnek rosszullétek, de kaptam rá gyógyszert a kardiológusomtól, de ez a tegnapi valami más volt... ilyen még nem volt soha... Mióta majdnem meghaltam azóta félek egyedül éjjelente, pszichésen beparázok, hogy mi van ha rosszul leszek, mert akkor nincs mellettem senki, és meghalok... Ma éjjel semmi bajom nem volt, ledőltem az ágyba, éreztem, hogy zsibbad a fejem, olyan furcsa érzés volt, és elkezdett járni az agyam, és kaptam egy pánikrohamot. Elkezdtem reszketni, lementem szüleimhez, akkor se múlt el, kb. 1 órán keresztül kínlódtam, és reszkettem, végül bevettem egy nyugtatót, és szépen lassan elaludtam.

Szüleim szerint ideggyógyászatra kéne mennem, de szerintem meg pszichológushoz. Most akkor hova menjek, kihez menjek, mit csináljak? :( Már előre félek minden estétől, mert egyedül megőrülök... De ha mással alszom akkor nincs baj, mert biztonságban érzem magam. De nem tudok mindennap valakinél aludni, meg ez hogy is jönne már ki......


2012. máj. 14. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szedd a zsírégetőt és menj el ideggyógyászhoz és pszichológushoz is.
2012. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem szedem lassan 2 hete, azt hittem ennyi idő alatt kiürül a szervezetemből. Múlt héten voltam kardiológusnál, kiírt 2 hét pihenőre + felírt egy panangin nevű gyógyszert.
2012. máj. 14. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyenge a szíved, tudod, és elkezdesz egy ilyen sz@rt szedni?? nem vagy normális...

Amúgy háziorvoshoz menj el, Ő majd utal megfelelő helyre.

2012. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A panangin a szív vitaminja. Ha nem alacsony a vérnyomásod, akkor erősítsd a szíved galagonya virágos hajtásvég teájával. Heti egy csésze.
2012. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így utólag tudom, hogy hülye voltam. Sokan gondolkodtam rajta, hogy belevágjak-e, végül belevágtam, és úgy voltam vele, hogyha érzem, hogy kezdek rosszul lenni, akkor abba hagyom. De sajnos nem fokozatosan jött a rosszullét, hanem egyik este lecsapott rám teljesen, és örülök, hogy el nem vitt a halálba. :( Mivel ettől a sz@ros gyógyszertől szenvedek a mai napig (ha nem szedtem volna, akkor nem lennének pánikrohamaim :( ) ezentúl jobban át fogom gondolni mibe vágok bele (lehetőleg semmi ilyesmibe!!!). Megpróbálok áttérni egészséges életmódra, sok gyümölcs, zöldség, gyógyteák, sétálás a friss levegőn, hogy ezzel is segítsem testem helyrejövését.
2012. máj. 14. 10:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez volt a tanulópénz. Most már nyugi és csak egészségesen!
2012. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem megértetted, hogy a szíved minden másnál fontosabb...

Pszichiáterhez menj a problémáddal.

2012. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!