Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Kis terhelésre...

Mi lehet a baj? Kis terhelésre (kocogás) 190es a pulzusom. (részletek lent)

Figyelt kérdés
plusz múltkor futottam a busz után kb 200métert rendesen kifulladtam és a buszon rámjött egy iszonyú hasfájás a gyomrom vonalában szorított, mintha görcsölt volna, nagyon fájt és levegővételre még jobban. szóval alig tudtam levegőt venni.10 éve versenyszerűen sportolok (amióta rosszul vagyok-2/3 hete- nem), és kardiológiára időpontot csak másfél hónap múlvára kaptam...van ötletetek mi lehet a gond??

2012. máj. 4. 13:59
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy 18 éves vagyok és lány. nem cigizem, semmilyen droggal nem élek stb.(hátha ez segít, kicsit megijedtem) köszi!
2012. máj. 4. 14:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem ez inkább légzési nehézség. Nem vagy allergiás valamire? Most elég sok pollen van a levegőben. Házi orvostól kérj egy mellkasröntgent, hátha a tüdőddel van valami baj. A nehéz légzéstől , fel mehet a pulzus
2012. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem mivel 10 éve sportolok, és hirtelen jött ez a változás. nem vagyok allergiás semmire és nem vagyok asztmás sem.
2012. máj. 16. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor irány a tüdőgondozó, az egy tüdő kapacitást mérő műszerrel megméri, hogy mitől van ilyen pulzusod, mert ez a légzéssel függ össze.
2012. máj. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De írhatnám a kardiológiát is, mert lehet, hogy sport szíved van. Itt olvashatsz róla többet.

[link]

2012. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Kiderült mi volt az oka ennek ? Csak mert kíváncsi vagyok rá, mert én versenyszerűen gokartozok és nálunk minden rosszul lét nélkül átlagosnak mondják egy futamon ezt a pulzust a megterhelés mellett:)
2014. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 méter után fulladni még 50 évesnek sem lenne szabad. Más ötletem nincs csak az, hogy keress egy maszek kardiológust és minél hamarább menj el hozzá. Gondolom a szüleid is bele egyeznek, és finanszírozzák.


[link]

2014. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!