Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kocogás után mennyi idővel? .

Kocogás után mennyi idővel? .

Figyelt kérdés

...kéne a pulzusnak normális értékre süllyednie?

1300 métert kocogtam, de igazából a saját tempómhoz képest gyorsabban. Egy óra elteltével még mindig 90 a pulzusom. Máskor is volt már, hogy nehezen ment vissza.



18 éves, többé-kevésbé mozgó (de egyesületben sose sportoló) lánynak hány km-t illene hány perc alatt lefutnia?


2011. júl. 3. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapból mennyi a pulzusod? Nekem pl a nyugalmi 87 körüli, ami lányoknál normális... és fiatal nőknél az is gyakori, hogy az ereik/szívül válaszreakciója nem olyan gyors. Ha jó a terhelhetőséged, akkor a pulzus mögött szerintem nem nagyon kell semmi kórosat keresni. A futás témában nem tudok segíteni, én 3600m-t futok kb 20 perc alatt, de az esti kikapcsolódásnak van.
2011. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

75-76 a nyugalmi pulzusom.


2 km-t 14 perc alatt futok végig, ha egyáltalán végig bírom. :D

Én ezért szoktam mozogni, hogy növeljem az állóképességemet, meg mert egészséges. És utána felfrissülök.

2011. júl. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!