Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vállfájás. Elég ha magasra...

Vállfájás. Elég ha magasra emelem a kezem és fáj vagy úszásnál de olvasásnál is ha magam elé tartom. Mi lehet ez? Lennt kifejtve.

Figyelt kérdés
Anno voltam orvosnál ezzel orthopédián de ott nem találtak semmi furcsát. Orvosról orvosra járkáltam de semmi. Valakinek van vagy volt hasonló? Kaptam tipeket hogy reumatológiára menjek avgy próbálkozzak csontkováccsal de nem tudom lassan 1 éve húzódik. Úszásnál volt olyan hogy első hosszon már nem tudtam megmozdítani annyira fájt. A lapockámnál is érzek vmit mert az egész válltól lapockáig érzem. Lapockámnál meg mintha összeérne két csont vagy nem tudom. Ha vkinek volt hasonló örülnék ha adna tanácsot.
2009. jún. 23. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az izomletapadás is okozhat ilyen tünetet, pláne, ha nem csak a vállad fáj, hanem a lapockádnál is. Kérdezz rá az orvosodnál, hogy ő mit gondol erről.

Nekem is volt hasonló bajom, és egy barátom mondta, hogy lehet, hogy letapadás, de nekem elmúlt 1-2 hét alatt, szóval nem nekem az volt. De megvolt az esélye...

2009. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!