Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik a kezemmel, mi...

Mi történik a kezemmel, mi baja lehet, lehet furcsán fog hangzani?

Figyelt kérdés
1-2 hete észrevettem, hogy a jobb kezem, főleg csuklómnál és az alkaromnál fáj mozgatásra, főleg amikor lehajolok, vagy lejjebb helyezem a kezemet elkezd fájni nagyon erősen, alig tudom mozgatni, most is ahogy gépelek, olyan érzés mint amikor az ember elfekszi a kezét, majd utána jön a zsibbadás, majd a fájás. Van mikor úgy érzem, hogy zsibbad is. Főleg este mikor felkelek, meg reggelente, olyankor azt gondolom, hogy lehet elfeküdtem, de aztán nem múlik a fájdalom és nem tudom úgy rakni a kezem, hogy ne érezzek fájdalmat. A felkarom nem fáj. Túlzok?
2012. ápr. 16. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ülök és leengedem a kezem majd úgy helyezem vízszintesbe még rosszabb.
2012. ápr. 16. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nyaki gerincsérved van, ahogy leírtad a tüneteket
2012. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húúú, most megijedtem. Ez nagyon durva. El akarok majd menni orvoshoz, csak itt külföldön rettentően drága ezért mindig meg kell fontolni.
2012. ápr. 17. 04:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Na azért nyaki gerincsérved nem hiszem hogy van. A karod vagy a kezed fáj? Ha zsibbad akkor mettől meddig, esetleg melyik oldalon?
2012. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!