Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem eszik és nem iszik egy teljes napig?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

éhes és szomjas lesz, meg fáradt

túléli

2012. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmi. 3 percig ha nem veszel levegőt, meghalhatsz, ha 3 hétig nem iszol, meghalhatsz, ha 3 hónapig nem eszel éhen halhatsz.
2012. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi különös,nekem mondjuk megfájdulna a fejem.
2012. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmi..szédülsz max,mert leesik a vércukrod...nekem ez volt mikor egy műtét miatt előző este 21.-tól másnap 20ig se inni,se enni nem volt szabad.Kimentem a mosdóba azt hittem összeesek és forgott velem a világ és néha elsötétült minden(még műtétre vártam,mert utána már ágyon pihentem),de mihelyt ehettem egy kicsit altatásból ébredve(persze nem egyből) már jobb lett..elég h*e aki ezt ki akarja próbálni,mert a szervezetnek nem jó hiába érzi,hogy kibírja,de ha nem muszáj akkor ne tedd.Tehát bele nem halsz(öngyilkosoknak is kevés egy ilyen-nem rád célzok)de nem is kellemes érzés a tünete,bár nem mindenkinél jelentkezhet úgy,mint nálam volt.
2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellemes, az éhség mg hagyján, de rettenetesen megszomjazik az illető, és nem biztos, hogy megállja, hogy ne nyisson csapot.
2012. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!