Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik próbáltak már drogot....

Akik próbáltak már drogot. Milyen? Nem mintha kipróbálnám, eszembe sincs. Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 23:12
 1/5 anonim válasza:
Mindegyiknek más. Én csak a marihuánát próbáltam, ami egy könnyű drog és a hatása nem komolyabb egy gyenge részegségnél. Vidám leszel tőle, mindenen nevetsz. Nem veszélyes, nem addiktív, ellentétben a heroinnal vagy a kokainnal.
2012. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden drognak más hatása van. De egyik sem ér többet egy próbánál. Vagy még annyit sem. :)
2012. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Remelem kivancsisagod kimerul egy kerdes felteveseben, bar erosen ketlem.:)

kristalyt, meffet...Hatalmas boldogsagerzet , aktivitas, nyitottsag, jo kommunikacio,kinyil az agyad(de ez nem mindenkinel es csak az elejen)En siman irtam bal kezzel , holott jobb kezes vagyok es gondolatolvasas is siman elofordulhat.komoly es hihetetlen en se akartam elhinni mire kepesaz emberi agy, de ha belegondolsz h csak par %-at hasznalja az emberiseg az agyanak...de ez kattogtat es csak az elso par hasznalatnal okes.Felejtos...

pepsi, coca cola:sexhez jo, ha relaxalni akarsz , vagy gondolkozni jo.Am hosszabb tavon ez sem jobb.szetb.ssza az orrod es a terdednek sem jo.neha torokfajas, fejfajas ha tul sokat szivol,mellkasi fajdalmakHa szarabb minosegu akkkor paranoiat okoz, de ez a fenntebb leirtakra is igaz.

Hasis, marihuana ha nem tudsz aludni...na jo minosegu futol tok jot lehet aludni.Mondjuk sok mindenki a kokai.ntol is bealmosodik.

Hasis gyengebb mint a janga, de el lehet vele lazulni, de nem egy nagy szam.Jah es a jangat tudni kell "iranyitani".

heroint, extasyt , lsd-t felejteni

Altalanos sztereotipia h a marihuana a kapuja a nehezebb drogoknak, na en pepsivel kezdtem marihuana lett a finish, de mar ugy erzem unalmas az egesz cumozas.Es gyenge jellemu ,instabil lelki allapotu esetenkent meg alacony intelligenciaval parosulva roppant veszelyes.Ki se kell probalnia aki ilyen.Csak a problema az h altalaban azok kezdenek el cumozni akiknek problmajuk van, de a drog semmit nem old meg.Ha ilyen cellal kezdi vki hasznalni sajnalatos.(Hollandiabol vki)

2012. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kíváncsiskodj, mert közel a határ! Az előttem szólóhoz is kapcsolódnék, bár részletesen leírta a tudása vagy érzékelése szerinti hatásokat, de a vége nem tetszett. Véleménye m szerint a drog az ami egy idő után elgyengít, és igaz, a kipróbálás után kellemesek a hatások, de ha lehet úgy mondani egy kicsivel gyengébb leszel (mentálisan, fizikailag és lelkileg)! A függőség nem tudni kinél milyen formában alakul ki, milyen hatékonysággal vagy hanyadik használatra, így jobb ezeket az anyagokat békén hagyni!
2012. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszer él! Az intravénást hanyagold a többi mehet! Ha hallucinogént használtok legyen pár tiszta ember is a társágban! Jó szórakozást!
2012. ápr. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!