Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok, mit tehtek...

Nagyon izzadok, mit tehtek ellene? (már jönnek a jó idők és vele együtt a rövidujjúk is, eddig jo volt mert tudtam felvenni szvettert. Igaz azt is áttizzadtam)

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 20:28
 1/3 anonim válasza:

Egyesek azt mondják, hogy akik sokat stresszelnek, szorongnak azok izzadnak... de én pontosan nem tudom :|.

Az egyik barátnőmnek is folyamatosan izzad a keze... olyan mintha folyamatosan megmosná és nem törölné meg törölközővel soha... de magától izzad. Akármikor hozzá nyúl valamihez vizes... .

Ő se tudja miért.

2012. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a hónaljalatt izzadok..de nagyon. Elég sztresszes vagyok, lehet hogy akkor azért, de akkor is kell hogy legyen valami megoldás.
2012. márc. 24. 20:39
 3/3 anonim válasza:
Használj sulatioantisudoricát gyógyszertárban lehet kapni max 500 ft egy fél évre elegendő és este fürdés után bekened másnap egy csepp folt sincs na jó első használat után még egy kicsi van. :) nekem bejött de egy idő után nem is kell használom mert magtól elmúlik szóval én 2hetente egyszer bekenem :) sok sikert sors társ :)
2012. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!