Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet együtt élni a...

Meddig lehet együtt élni a leukémiával?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy van, akit egy hét alatt vitt el, de mennyi lehet a leghosszabb idő?

És meddig lehet a világ előtt "láthatatlanná" tenni a tüneteket, és normális életet élni?


2012. márc. 9. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

1. Nem visz el senkit egy hét alatt. Legfeljebb csak későn diagnosztizálták.

2. Az, hogy mennyi a leghosszabb idő nagyban függ a leukémia típusától, a beteg általános testi és lelki állapotától, életkorától.

3. A leukémiába nem feltétlenül kell belehalni. A mielőbb megkezdett kezelésekkel nagyon jó arányban tudják gyógyítani!

2012. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudod :S Akkor várok még választ :)
2012. márc. 9. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

18 nap 5 óra és 28 perc

Senki sem tudja megmondani, mivel a betegség lefolyása emberenként más.

Tehát én sem tudom, és várhatod a többi választ, senki sem fogja neked pontosan megmondani.

2012. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

"Szóval nem tudod :S Akkor várok még választ :)"


Várj. Élő ember nem fog tudni erre válaszolni.

2012. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Oké, akkor csak olyantól várok választ, akinek van tapasztalata az ügyben, vagy egészségügyi végzettsége, vagy franc se tudja. gondolom 10 évig nem él valaki a leukémiával, szóval egyértelmű, hogy semmit sem tudsz róla ;) Érdekelne mondjuk, hogy egy évig lehet-e vele élni, pl.

A második kérdésem pedig kínai, mi? :D

2012. márc. 9. 13:34
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem aztán mind egy, jöhetnek a szellemek is...
2012. márc. 9. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

A leukémiának rengetegféle típusa van.

Van, amelyik a diagnózistól számítva pár hónapon belül halálos, van, amelyik simán kezelhető, és az ember akár 100 éves koráig is élhet.

2012. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező, hülye kérdésre nem lehet jó választ adni. Ha megmondod, hogy pontosan milyen leukémiára gondolsz, mivel van kismillió típusa, akkor esetleg valaki majd tud neked értelmes választ adni.

Egyébként van olyan leukémia típus (CML), ami olyan jól kezelhető, a modern orvostudománynak hála, hogy lazán el lehet vele évtizedeket élni, és csopán egy gyógyszert kell naponta szedni, de van olyan típus is, ami két éven belül kinyír, ha nincs csontvelő átültetés.

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Számomra az mind1, hogy milyen, átlagosan kérdeztem. De jó, az idő hosszúsága volt a lényeg, akkor az úgy néz ki, lehet több egy évnél. Én megtudtam, amit akartam ;) de remélem nem baj, ha bunkó válaszokra nem mondok köszönetet
2012. márc. 9. 13:48
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem a válaszok voltak bunkók, hanem a te kommentjeid!!!

Megválaszolhatatlan kérdést tettél fel és erre felhívtuk a figyelmedet, amitől te megsértődtél és minősíthetetlen módon lehordtál minket.

Szégyelld magad, hogy így reagálsz a segítőkész emberek válaszaira!

2012. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!