Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, hogy szokjak le...

Segítség, hogy szokjak le róla? NAGYON Facebook függő lettem!

Figyelt kérdés
Hazajövök kb. 2órakkor és egyből az az első, hogy bekapcsolom a gépet és este 9-10ig nem bírok felállni a géptől csak kajáért meg inni megyek ki!! Nem akarok ilyen lenni de nem tudok leszokni!! Ha kikapcsolom a gépet pár perc és nem bírom ki, hogy ne kapcsoljam ki! Én úgy szeretném, hogy felmegyek kb. este 7kor és 9ig itt vagyok de nem megy!! Hogy szokjak le róla??
2012. febr. 14. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Akarat erő kell hozzá.

Leszokni csak úgy tudsz róla ,hogy nem kapcsolod be a gépet egyből miután haza mész.

2012. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy az első írja.


Hozzáteszem, én GYK függő voltam, most meg csak ránézek, fél óra és megyek.


Úgy szoktam le róla, hogy kibírtam egy hétig hogy nem jövők. És jééé, rájöttem hogy semmit sem hagyok ki, semmi olyan nem történik, aminek a kihagyása összeomlasztaná az univerzumot.


Ha pár napig kibírod utána már a gyógyulás útján vagy.

2012. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy egy hétig nem ültem gép előtt, de semmit nem segített! Utána se bírtam gép nélkül! Ez akkor volt mikor elromlott a gépünk de azóta már én is kapta egyet úgyhogy külön van a szobámba!
2012. febr. 18. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit lehet facebookon csinálni ennyi ideig. Elmagyarázod?
2012. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
El:) Barátokkal beszélgetek meg unokatesómmal akivel kb. évente 1X találkozok Németországba laknak! Közbe zenét hallgatok és elvagyok rajta:)
2012. febr. 18. 18:50
 6/9 anonim válasza:
100%
Én is függő voltam, de nem ennyire. Rájöttem, hogy rengeteg időt elvesz a drága életből. Lehet helyette sokkal hasznosabb dolgokat csinálni. Egyik nap egyszer s mindenkorra tisztáztam: Nincs több facebook. Pont! És nem mentem fel. Nagyon nehéz volt, de kibírtam. Ezt tanácsolom neked is. A régebbi időkben is elvoltak az emberek a face nélkül. A 21.század generációja miért nem képes rá? Sokkal jobb jövő vár azokra az emberekre, akik leszoktak róla. Sok sikert! :-)
2012. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az már jó ha felusmerted a problémát :)
2014. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hironix válasza:

Álíts be a telódon az épresztőt mondjuk pl: 9 óráramikor végezni akarsz. és akkor tudod hogy vége, elmész tvzni, enni..

foglalld le magad. ne fogyelj rá!

2015. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez az alkalmazás segíthet:

[link]


Így működik:

https://www.youtube.com/watch?v=9r0LgVhTwP8

2021. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!