Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokhatnék le erről?...

Hogy szokhatnék le erről? Nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve rajta van a telefonomon a facebook ingyenes alkalmazás.Mostanában viszont annyira rászoktam, hogy a szabadidőm nagy részét ez teszi ki.Egy matekházit nem tudok úgy megcsinálni, hogy ne nyúljak hozzá a mobilomhoz.Függővé tett, és le akarok róla szokni... Mit tehetnék?
2011. dec. 29. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
t mobilenál elsejétől megszűnik az ingyenes 0.facebook :)
2011. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:O komoly? de azt se akarom hogy szenvedjek:D
2011. dec. 29. 15:25
 3/10 pókhalálebédfagyi ***** válasza:
100%

Nem fog hiányozni ne aggódj!

Felesleges hülyeség.

2011. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
komoly. viszont ha van wifi akkor ingyen facebookozhatsz.
2011. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ez sajnos csak úgy megy, ha erőt veszel magadon és nem foglalkozol vele. Mással le kell kötnöd magad. Mondjuk a példád, a matekházi sajna kényszerű dolog, és gondolom, nem túlságosan lelkesedsz érte. Viszont addig is félre kell tenned a telefont.


De még az is jobb, hogyha mást is csinálsz házi közben, csak nem telefonozol. Én, mikor untam a házit, rajzolgattam közben külön lapra, egyszer csak kész lett a házi, de még sem untam bele így, így elviselhetőbb volt.


Jó lenne valami elfoglaltság, ami sokkal jobb, mint az a hülye Facebook. Én is Facebookozok, de túlságosan nem szokott izgatni.

Magadat kell valahogy eltiltanod tőle, ha más ember nincs, aki megtegye ezt. Ezt akarnod kell, máshogy nem fog menni. Erről leszokni könnyebb szerintem, mint a dohányzásról, mert nincs a szervezetedre hatással, szóval tényleg csak akarat erő kérdése.


Vezess be magadnak valami szabályokat, ha megsérted, büntesd magad, igen, tudom, ez nagyon furán hangzik, de nekem is volt, hogy ilyenekhez kellett folyamodnom mással kapcsolatban.


Szoktál amúgy sportolni, vagy olyan tevékenységeket végezni, ami komolyabb gondolkodást kíván, hogy azzal is lekösd magad?


Amúgy tényleg nem lesz ingyenes majd.

2011. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha megadod a profilod jelszavát és az e-mail címet, akkor bejelentkezek neked és megváltoztatom a jelszavad. :P Probléma megoldva-->nem tudsz belépni. :)
2011. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd felnősz kedves kérdező, most még túl hiú vagy!
2011. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
JAJJ NE MÁR A FACEBOOK.NEM IGAZ HOGYAN LEHET FACEBOOK FÜGGŐ LENNI.NEKEM IS VAN FÉACEBOOKOM DE NEM VAGYOK FÜGGŐ.
2011. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pókhalálebédfagyi ***** válasza:
100%

viszont CAPSLOCK függő vagy haver.. lol


Amúgy nekem is megadhatod a jelszavad.. persze. :O Nehogy megtedd!!

2012. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5. kommentelő köszönöm:) amugy nem szűnt meg a 0.facebook, de már nem facezek annyit:) és az értelmes hozzászólóknak is köszönöm:D
2012. jan. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!