Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A túl sok gyógyszer miatt nem...

A túl sok gyógyszer miatt nem tudtam aludni (lent. )?

Figyelt kérdés

Eléggé megfáztam, egy nap alatt bevettem vagy 4 Coldrexet és 2 Neocitrant (nyilván egyszerre egyet, + Nasopax orrsprayt használtam). Este 9-10 körül vettem be az utolsó Coldrexet, utána semmit nem ettem, majd fél 1 körül lefeküdtem aludni, de csak egy órát bírtam, mert rémálmaim voltak (olyan, mint amikor sokat és nehezet eszek elalvás előtt). 5 körül tudtam csak elaludni. Ez a koffein miatt lehetett? Vagy valami más?

Előre is köszi a válaszokat!

16/L


2012. febr. 7. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, ephedrin-származékot tartalmaz. Nem is ajánlott napi 3-nál többet meginni (a paracetamol miatt sem).
2012. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ilyet mindenestre SOHA többé ne játsz el. A Coldrex és a Neocitran hatóanyaga ugyanaz, minden évben van legalább 1 olyan ember, aki májátültetésre szorul a paracetamol helytelen szedése miatt...
2012. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!