Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért nem merek aludni egyedül?

Mért nem merek aludni egyedül?

Figyelt kérdés
egy szobában ketten vagyunk,és nem tudok elaludni ha egyedül vagyok. mért lehet ez? pedig 17 éves vagyok..! lécci NORMÁLIS válaszokat, mert most elég szarul vagyok..!!
2012. febr. 4. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Félsz?
2012. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meglehet, de nem tudom mitől, és miért..! :( ég a lámpa és nyitva van az ajtó. addig nem merek aludni amíg nem jön haza a tesóm..
2012. febr. 4. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2012. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen..ez számít valamit?
2012. febr. 4. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Amm nekem apám ilyen , anyám nélkül nem bír aludni , és nem fél csak megszokta és fura ha nincs ott, lehet neked is ez a bajod
2012. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
itt nem a személy a lényeg, hanem hogy legyen velem valaki a szobában..!
2012. febr. 4. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy lány vagy e, mert ha srác lettél volna, akkor az azért durvább..egyébként gondold azt, hogy lehetne rosszabb is..pl:. lakatlan szigeten, vagy egy elhagyatott kastélyban egyedül, máris nem olyan rossz a helyzet:)és előbb utóbb kinövöd majd, de ha minél többet parázol rajta, annál nehezebb lesz.
2012. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!