Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felüléstől megduzzadhatott a...

Felüléstől megduzzadhatott a nyakam?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem el rendszeresen edzeni. Minden nap emelem a felülések számát. Ma reggel úgy ébredtem, hogy nem tudok nyelni és a nyakam megduzzadt. Lehet ennek oka az, hogy megerőltettem a nyakam felüléskor vagy semmi köze hozzá? Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?
2012. jan. 20. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függhet.

ha nem tudsz nyelni, akkor az biztos hogy nem izomfájdalom, hanem lehet hogy bedurrant a mandulád, vagy a torkod. Ez esetleg lehet attól, hogy túlzottan megerőltetted a szervezetedet edzéskkor, hiszen a tested még nincsen hozzászokva a magas terheléshez. ennek hatására lehet hogy legyengültél kicsit, és megfáztál. Ezt gondolom én.., persze te érzed.

2012. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ettől is, kezdőknél előfordul, de lehet valamilyen felsőlégúti betegség is. Ha a fejbiccentő izmok környékén van akkor valószínűleg a megerőltetés, ha kiterjedtebb akkor valószínűleg betegség. Ha az edzés miatt van tenni nem tudsz ellene, meg kell szokni, nekem már az a furcsa ha nincs "beállva" valamim.
2012. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!