Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A jobb lábamon a boka és a külső talprészt sokszor elönti a forróság...

Magassarkú viselése, vagy ez még lehet a szalagok megnyúlása? a doki azt mondta helyre jött ( bár jó f*s doki volt)


2012. jan. 17. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges hogy még be is gyulladhat. Ha tudsz inkább ne hord nagyon magassarkú cipőket. Hosszútávon eldeformálódhat a lábad, az ujjaid a csontkinövések miatt. Később már mindig fájni fog.

Ha alacsony vagy, inkább hordj 4-5 centis sarkú cipőket, az is emel annyit mint egy 9 centis. Az 5 centis sarok 4 centit emel, míg a 9 centis csak 6-ot...úgyhogy... amúgy meg tényleg sokkal jobb a lábnak egy kicsit enyhe sarok.

2012. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magas vagyok de szeretem a magassarkút de ha ilyen árat kell érte fizetni akkor lemondok róla. Teljesen lapostalpút kezdtem hordani lúdtalpbetéttel + bokszorítóval. Remélem segít
2012. jan. 17. 11:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!