Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy orvos előtt...

Miért baj, hogy orvos előtt nem vagyok szégyenlős?

Figyelt kérdés

Mások előtt nem szívesen vetkőzöm (barátok, idegenek), de ha olyan orvosnál vagyok, akinél kell, nem gond.

Abból kiindulva, hogy egész nap testrészeket nézeget, nem úgy fog rám nézni, mint nőre, hanem mint páciensre és valószínűleg a praxisa alatt én már a sokezredik ruhátlan ember vagyok.


A férjem nem érti, mondván ő nem szívesen vetkőzik még orvosnál sem.


Ha nem szívesen vetkőznék, akkor is kellene, ha vonakodok, ha nem. Ruhában nem tud megvizsgálni néhány szakorvos.


Sőt, ha baleset érne, a mentősök se azt néznék, hogy mennyire vagyok csinos vagy jó illatú (gondolom senki se glancolja ki magát balesetre készülve). Ha egyszer netán felborulnék itthon a létrával vagy rám szakadna a polc, akkor igen, lehet, hogy szőrös lábbal, zuhanyzás előtti állapotban lennék éppen.


2012. jan. 16. 00:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Bocsika, de azt hittem kitetszik belőle az irónia...
2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Normális, és irigyellek, hogy így vagy ezzel. En még a női háziorvosom előtt sem szívesen vennèm le a melltartómat se (eddig nem is volt rá szükség), pedig vele jóban is vagyok, amennyire azt csak az orvos-beteg kapcsolat határai engedik, es meg is bízom benne, mégis kellemetlenül érezném magam. Minden orvosom csak nő, de még így is nagyon nehezen vetkőzöm, hát még ha férfi előtt kéne...

Nem tudom mit tudnék tenni ez ellen, hogy ne szorongjak ennyire, pedig egy vékony testalkatú 25 éves csaj vagyok, szóval elvileg nem volna mit szégyellnem, de mégis. Most is 2 hét múlvára van időpontom (női) nőgyógyászhoz, és már készítem magam lélekben, és még a házidokimhoz sem ártana elmennem,ugyanis néha bedobban a szívem mostanában,gyanúsan, és nem ártana megnezetnem. És szerintem ahhoz már le fogja vetetni a melltartót.

2020. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!