Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj, hogy orvos előtt...

Miért baj, hogy orvos előtt nem vagyok szégyenlős?

Figyelt kérdés

Mások előtt nem szívesen vetkőzöm (barátok, idegenek), de ha olyan orvosnál vagyok, akinél kell, nem gond.

Abból kiindulva, hogy egész nap testrészeket nézeget, nem úgy fog rám nézni, mint nőre, hanem mint páciensre és valószínűleg a praxisa alatt én már a sokezredik ruhátlan ember vagyok.


A férjem nem érti, mondván ő nem szívesen vetkőzik még orvosnál sem.


Ha nem szívesen vetkőznék, akkor is kellene, ha vonakodok, ha nem. Ruhában nem tud megvizsgálni néhány szakorvos.


Sőt, ha baleset érne, a mentősök se azt néznék, hogy mennyire vagyok csinos vagy jó illatú (gondolom senki se glancolja ki magát balesetre készülve). Ha egyszer netán felborulnék itthon a létrával vagy rám szakadna a polc, akkor igen, lehet, hogy szőrös lábbal, zuhanyzás előtti állapotban lennék éppen.


2012. jan. 16. 00:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy baj?? Jól gondolod, az orvost/mentőst marhára nem érdekli, hogy szőrös-e épp a lábad, meg vagy izzadva stb.
2012. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj.

Persze az ember megcsinálja, felkészíti magát, mint te is erre amiket írtál, hogy muszály vetkőzni, és úgyse téged néz, hanem a bajt keresi. Ez a gondolat azért átmegy mindenkiben gondolom. Azért azt talán te se mondod, hogy szívesen vetkőzöl, hanem inkább elfogadva, hogy ez van, nem csinálsz nagy szégyenlősséget magadnak.

Ez a szülésnél is fentáll. ki a fene szeretné ha más nézegetné ott, de ez más, abszolut orvosi téma, amit elfogadunk.

2012. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Mondjuk Anyukám például nem engedi, hogy ne a melltartómmal nem passzoló bugyit vegyek, nagyon rossz szemmel nézi, mondván:"Mit szólnak majd a mentősök?":DDD

2012. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

valamilyen szinten biztos nézik, mivel ők is emberek...

de nem erről fognak beszélni, mivel köti a titoktartás...

2012. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Inkább az intim szféráról van szó, mint a bájakról.
2012. jan. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Passzoló bugyi és melltartó :-)

Egy balesetnél rólam úgy kapták le az összes holmit, hogy soha többé nem láttam viszont.Érdekes, de arra emlékszem, hogy reccsent a melltartó, mert szakították.Nem érdekelte őket, hogy milyen, csak az, hogy lent legyen rólam.

2012. jan. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gond, söt ez a normális hozzáállás, az orvosnak/mentösnek te nem nö,hanem "munkadarab" vagy.


Viszont ha a férjed emiatt problémázik, akkor vigyázz, mielött kitör rajta a beteges féltékenység.

2012. jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
engem sem zavar, hogy ha vetkőzni kell orvosnál:)
2012. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem féltékenységből mondta. Több olyan orvosnál is járt mostanában, ahol vagy a hátsó részét nézték, netán nyúlkáltak benne, vagy elől vizsgálták.

Így került szóba. Mondtam, hogy a nőgyógyászhoz se élvezkedni járok, tudom, hogy párezer alvázat látott már, az enyém nem lesz újdonság neki.

Szokásos mell ultrahangon is pár hete voltam, ott a doktornő csevegést kezdeményezett a vizsgálat után, miközben a melltartóm, pólóm a másik helyiségben volt. Látszott rajta, hogy fel se tűnik neki, hogy egy félmeztelen emberrel beszélget.



Van egy orvostanhallgató barátunk, aki néha van csak a városban. Múltkor jelezte, hogy meglátogatna, én épp beteg voltam...nem a legillatosabb a láz miatt. Nevetve mondta, hogy naponta hullákat fogdos, ahhoz képest biztosan rózsaillatom lesz :)

2012. jan. 16. 08:04
 10/22 anonim ***** válasza:
Te gondolkozol normálisan! Ezt így kell felfogni! Az orvos nem élvezetből vizsgál meztelenül!
2012. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!