Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha alapból nem jó...

Mit tegyek, ha alapból nem jó a tartásom, púpos vagyok, de mostanában még jobban meghajolok és fáj már a hátam?

Figyelt kérdés
Az utcán is észreveszem, hogy nem egyenesen megyek, hanem előre dőlve. Alapból nem vagyok egészséges, de ennyire nem volt bajom. Járok edzőterembe, de ott nem terhelem meg. A munka az oka szerintem, de nincs lehetőségem váltani. Úszás lenne jó, de egyéb okok miatt kilőve. Gyógytornára nincs pénzem, hogy olyan órákon részt vehessek. Itthon kellene valamit kitalálni. Szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 10. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit mondanak az ortopédián?
2012. jan. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oda jártam egész gyerekkoromban, nem mostanában volt az. Mondanák, hogy ezt meg azt nem szabad... Dolgozni meg muszáj.

Szerintem a legnagyobb gond a cipekedéssel van. Utazótáskában tartom az edzős cuccom és út közben szoktam boltba is menni. Elég nehéz bármi, amit veszek. Nem vásárolok be, de a legtöbb holmi nehéz. Előredőlve viszem az utazótáskát, ami keresztben van rajtam és pluszban még egy szatyor is a kezemben. Ha nincs nálam utazótáska, akkor is terhelem magam. Elvileg cipekedni sem szabad nekem semmit, de akkor ki vásárol be és miből főzök? Segítségem nincs, pedig jól jönne...

2012. jan. 11. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
interneten kerestél rá gyógytorna feladatokat?
2012. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gerinctornára betanítanak a rendelőben.
2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!