Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy agyrázkódásom...

Lehetséges hogy agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés
ma tesiórán kapus voltam, és egy osztálytársam a hetes vonalán belül szépen a fejemnek lőtte a labdát, én meg elterültem. Pár másodperc kiesett, de nem tudom hogy lett-e valami bajom. Tanárnő szerint ha fáj a fejem vagy hányingerem van, akkor orvoshoz kell menni. Most per pillanat nagyon enyhén fáj a fejem, de nem tudom hogy emiatt is kéne-e menni? Honnnan tudhatom pontosan, hogy enyhe agyrázkódásom van?
2011. dec. 19. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,méghozzá sürgősen fordulj orvoshoz,nehogy nagyobb baj legyen belőle...
2011. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
Menj el orvoshoz, az a biztos. Legfeljebb azt mondja, hogy semmi bajod, de még mindig jobb egy esetleges potyaút, mintha otthon maradsz és nagyobb baj lesz belőle.
2011. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel volt ewgy pár perces eszméletvesztésed is, valószínű, hogy agyrázkódás, menj el orvoshoz, jobb ha megvizsgálnak.
2011. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elmennék, de az a gond hogy 4-5 percenként mehetek wc-re mert rámtört a hasmenés is :S
2011. dec. 19. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám azt a rendelőt, ahová tartozom, eldarálnám, hogy mi történt (hasmenéssel együtt), és majd ők eldöntik, hogy mennyire sürgős.
2011. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bánomisén ***** válasza:
Házhoz is megy az orvos, ha kihívod. Hívd ki, mondd meg, hogy mi történt, meg most fáj a fejed és hasmenésed van, nem tudsz kimozdulni a házból. Biztos elmegy és megvizsgál, ehhez nem kellenek extra műszerek.
2011. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kihívnám, meg ha arról van szó el is mennék, csak az a gond hogy: a szüleim mintaszülök... szerintük csak lógni akarok a suliból, a rendelésnek vége, és én meg nem tudom a telószámát az orvosnak
2011. dec. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!