Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetet agyrázkódá...

Szerintetek lehetet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül megfejeltem a kerítésünket!:S

Annyira nem vészesen, egy kicsit fájt a fejem (jobb oldalt,a fülem fölött)nincs pukli se meg semmi. De azóta ha oldalra fordulok, fáj egy kicsit a tarkóm,meg most mintha hányingerem lenne!(de lehet, csak bebeszélem)

Szerintetek lehetet agyrázkódásom?És ha igen akkor valami bajom tőle?

De valahol azt olvastam, hogy az agyrázkódás mindig, eszmélet vesztéssel jár. Ez mennyire igaz?

Valaki járt már így?


2011. márc. 22. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyszer már kiírtam,de törölték!:S
2011. márc. 22. 22:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Agyrázkódás nem jár mindig eszméletvesztéssel.Tünetei később is jelentkezhetnek nem biztos,hogy azonnal érzed.

Attól is függenek a tünetek,hogy mennyire súlyos az agyrázkódás.Szóval ha fejsérülés/ütés után pár órával akár pár nappal később szédülés,fejfájás,hányinger,hányás,zavartság,ájulás valamelyike vagy több tünet egyszerre jelentkezik akkor valószínű agyrázkódásod van.Tüneteid alapján azonban csak enyhe.

Pihenj,feküdj sokat és ha reggelre nem múlnak a tünetek vagy éjjel erősödnek akkor ügyeletre menj be.

2011. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!