Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetet agyrázkódá...

Szerintetek lehetet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül megfejeltem a kerítésünket!:S

Annyira nem vészesen, egy kicsit fájt a fejem (jobb oldalt,a fülem fölött)nincs pukli se meg semmi. De azóta ha oldalra fordulok, fáj egy kicsit a tarkóm,meg most mintha hányingerem lenne!(de lehet, csak bebeszélem)

Szerintetek lehetet agyrázkódásom?És ha igen akkor valami bajom tőle?

De valahol azt olvastam, hogy az agyrázkódás mindig, eszmélt veszéssel jár. Ez mennyire igaz?

Valaki járt már így?


2011. márc. 22. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Tudom nem ide tartozik,de itt hamarabb kapok választ!:)

Előre is köszike!:D

2011. márc. 22. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem autóbalesetet követően volt agyrázkódásom. Kivertem a szélvédőt.. és nem veszítettem el az eszméletemet, sőt még csak nem is fájt különösebben. Órákkal később kezdtem el szédelegni és émelyegni. Szóval szerintem simán lehet agyrázkódásod.
2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

eszmélt veszés :) ez tetszik :)))

egyébként simán lehet agyrázkódásod.

2011. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem lehet hogy csak beképzeled. gondolj arra, hogy biztosan nem lehet agyrázkodásod és nyugtads meg magad. nekem egyszer volt már a járólapba vertem be a fejem úgy hogy elájultam.. hát én nagyon nagyon rosszul voltam, hánytam..stb.


feküdj le aludni és holnap biztosan jobban leszel.

2011. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem busz ütött el.

agyrázkodásom (is) volt, de végig magamnál voltam.

Lehet, hogy kisebb agyrázkódásod van. Ha nincs kettőslátásod, és nem hánysz, akkor nincs nagy baj.


Mindenesetre ha nem múlik a fájdalom el hamarosan, akkor irány a doki!!! Nehogy esetleg elpattant ott egy ér és vérömleny keletkezik, ami egyre nő.


Az egyik ismerősöm nem ment el autóbaleset után, pedig fájlalta a fejét. 2 hétre rá összesett és meghalt. Vérömleny volt.

2011. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet agyrázkódásod. Ezt kétféle módon szokták gyógyítani.

1. Ha enyhe, akkor elég a pihenés, két, három nap alatt, a napi tevékenység rendes ellátása mellett ( iskola, munka, stb) magától gyógyul

2. A dr G ( amerikai kórboncnok) módszere szerinti agyeltávolítás, felszeletelés, kukába dobás után, élsz ahogy tudsz.

Az agyrázkódás a mértékétől függően okoz hányigert, esetleg hányást, kettőslátást, végső esetben eszméletvesztést, halált.

2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!