Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódásom van. Mikor...

Agyrázkódásom van. Mikor múlik el ez a szörnyűség?

Figyelt kérdés
Csütörtökön este vertem be a fejemet pénteken már hánytam rosszul voltam. Elmentünk az orvoshoz, és sak egy koponya röntgent csináltatott.A koponyám nem sérült, viszont fontolora, és valószinűre tette az agyrázkódást. Egész nap feküdtem tegnapelőtt, meg tegnap bár este elemntem bulizni és nembírtam tovább..vigyáztam magamra meg a fejemre. Dupstep partyn voltam jó hangos volt a zene.. Viszont azótam iota kijöttünk úgy zsibolyog (vagy hogy kell írni)és úgy sípol a fülem hogy alig hallok valamit vagy aludni se tudok. Már nagyon zavar! Mit tudok tenni?
2011. ápr. 10. 11:45
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Hát ha ennyi eszed van, hogy agyrázkódással bulizni mész, akkor magadra vess!


Senki nem fog tudni neked hasznos tanácsot adni, csak az orvos! De azt ne várd, hogy kedves legyen veled!

2011. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz.Az agyrázkódás nem játék,nem szabad félvállról venni.Tudomásul kell venned,hogy felelőtlen voltál.Az orvos meg-persze ha jómagamból indulok ki ;)-nem fogja leharapni a fejed,ha őszinte megbánást tanúsítasz.A lényeg az,hogy elmenj,mielőtt komolyabb mellékhatások lépnének fel.
2011. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki nekiment a vonatajtónak?
2014. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!